O nas

• Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek” powstało, aby zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój dzieci od najmłodszych lat. Założył je Paweł Janusz, wielokrotny mistrz Europy i świata w karate tradycyjnym.

Uczymy maluchy jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtujemy ich charakter i prawidłową sylwetkę. Potrafimy wykorzystać naturalną potrzebę ruchu, a poprzez zajęcia sportowe i taneczne kształtujemy u dzieci pozytywne cechy – samodyscyplinę, wytrwałość, dążenie do celu, kreatywność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz sprawdzoną kadrę pedagogiczną. Absolwenci naszego przedszkola to mistrzowie Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym. Zapewniamy wszystkim dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wysoki poziom zajęć edukacyjnych oraz indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, życzliwą i rodzinną atmosferę. Naszym atutem jest niewątpliwie to, że jako jedyne przedszkole dysponujemy profesjonalnymi salami do zajęć tanecznych i karate oraz dużym ogrodem (2 tys. m2) z placem zabaw.

Pracujemy cały rok z wyjątkiem 2 ostatnich tygodni sierpnia i przerwy od 24 grudnia do 1 stycznia w godz. 6.30-17.00.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 3-6 lat. W wyjątkowych przypadkach dzieci 2,5-letnie.

Organem prowadzącym jest:
    Fundacja Ruchu i Promocji Zdrowia
    ul. Grunwaldzka 15D, 32-005 Niepołomice

Ze statutem Przedszkola Sportowo-Tanecznego Tygrysek można się zapoznać tutaj.

Jak zapisać dziecko do naszego przedszkola? Zobacz szczegółowe informacje.

Kadra pedagogiczna