O nas

• Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek” powstało w 2009 roku. Założył je Paweł Janusz, wielokrotny mistrza Europy i świata w karate tradycyjnym. Przedszkole prowadzi Fundacja Ruchu i Promocji Zdrowia.

Fundacja tworzy materialne i finansowe przesłanki dla rozwoju kultury fizycznej, turystyki i sportu. Prowadzi Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”. Wspiera działalność Akademii Karate Tradycyjnego i tworzy warunki do trenowania osobom z rodzin potrzebujących, a zwłaszcza osobom niepełnosprawnym.

Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek” powstało, aby zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój dzieci od najmłodszych lat. Uczymy maluchy jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtujemy ich charakter i prawidłową sylwetkę. Potrafimy wykorzystać naturalną potrzebę ruchu i poprzez zajęcia sportowe i taneczne kształtować u dzieci pozytywne cechy – samodyscyplinę, wytrwałość, dążenie do celu, kreatywność.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz sprawdzoną kadrę pedagogiczną. Absolwenci naszego przedszkola to mistrzowie Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym.

Nadzór pedagogiczny nad działalnością sprawuje Małopolski Kurator Oświaty. Realizujemy program zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Zapewniamy wszystkim dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wysoki poziom zajęć edukacyjnych oraz indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, życzliwą i rodzinną atmosferę.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, a wysoko wykwalifikowana kadra umiejętnie wprowadza wychowanków w tajniki wiedzy o otaczającym świecie, stosując nowoczesne metody i formy pracy.

Naszym atutem jest niewątpliwie to, że jako jedyne przedszkole dysponujemy profesjonalnymi salami do zajęć tanecznych i karate oraz dużym ogrodem (2 tys. m2) z nowym placem zabaw.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5-5 lat. Pracujemy w godz. 6.30-17.00.

Fundacja Ruchu i Promocji Zdrowia
    ul. Grunwaldzka 15D, 32-005 Niepołomice
    NIP 683 19 84 930
    Nr konta PKO SA 33 1240 4748 1111 0000 4879 7687
    tel. 501 616 789

Jak zapisać dziecko do naszego przedszkola? Zobacz szczegółowe informacje.

Kadra pedagogiczna

Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”