Mali wielcy Odkrywcy

30 października, 2023
 • Dwie grupy z dwóch naszych filii- Motylki i Tygryski otrzymały pakiety do realizacji projektu „Mali wielcy Odkrywcy”. 💪🏻
  Dzieci zrealizują 3 bloki tematyczne:
  ⭐Dotyczący energii- rodzajów i źródeł. W trakcie zajęć nie zabraknie czasu na stworzenie prostych obwodów elektrycznych, czy wykonanie doświadczeń. Najmłodsi poznają również postać Ignacego Łukasiewicza oraz jego osiągnięcia.
  🌱W trakcie zajęć o ekologii każde dziecko dowie się, czym jest smog oraz jak sprawdzić, czy powietrze jest zanieczyszczone. Przygotowano wiele zadań, dzięki którym Mali odkrywcy dowiedzą się: jak segregować śmieci, oszczędzać zasoby oraz ponownie wykorzystywać plastikowe odpadki.
  🌷Wiosną dzieci przekonają się między innymi co jest potrzebne roślinom do wzrostu, co znajduje się w glebie oraz z jakich elementów składa się kwiat. Dzieci założą również własne hodowle i zielone kąciki.
  O postępach w realizacji projektu będziemy informować 💪🏻❤️
Zajęcia logopedyczneDzień Dyni