Domowe przedszkole - zajęcia sportowe online

26 marca, 2020

Drodzy Rodzice,

Jeśli wasze pociechy rozpiera nadmiar energii, pomożemy ją spożytkować. W najbliższy poniedziałek 30 marca zapraszamy wszystkie przedszkolaki na Domowe przedszkole – zajęcia sportowe z instruktorami Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice.

Nasi trenerzy poprowadzą dla najmłodszych 30-minutowe zajęcia sportowe, połączone z zabawami ruchowymi. Do udziału zachęcamy maluchy ze wszystkich grup Przedszkola Sportowo-Tanecznego Tygrysek. Mile widziane są też dzieci z innych przedszkoli w naszej gminie.

Na pierwszy trening zapraszamy w poniedziałek 30 marca o godz. 11.00. Do zajęć będzie można dołączyć za pośrednictwem platformy Zoom.us klikając w poniższy link https://zoom.us/j/310204157

Treningi dla przedszkolaków będziemy prowadzić od przyszłego tygodnia codziennie o godz. 11.00. Za każdym razem połączymy się używając tego samego linku https://zoom.us/j/310204157. 

Zapraszamy!

Przedłużenie terminu rekrutacjiWesołych świąt