Komunikat o odwołaniu zajęć w przedszkolu

11 marca, 2020

W DNIACH 16-25 MARCA 2020R. PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

DRODZY RODZICE!

Zgodnie z zaleceniami MEN wynikających z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie przedszkola zostaje czasowo ograniczone.

12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone zajęcia opiekuńcze, a od 16 do 25 marca przedszkole będzie zamknięte.
Informujemy, iż rodzicowi dziecka w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS.

W sprawach pilnych proszę oraz w razie zachorowania dziecka lub kogoś z członków rodziny należy kontaktować się z Dyrekcją pod numerem 501 616 783 lub 602 759 681.

Kilka wskazówek na czas zagrożenia koronawirusem:
• przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
• zadbaj o to, aby dzieci nie przebywały w miejscach publicznych;
• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora przedszkola.

Dyrekcja Przedszkola

Bal karnawałowyPrzedłużenie terminu rekrutacji