Dzień Dziecka 2023

01 czerwca, 2023
  • Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże 🤗

    To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji 🎊 Były konkursy i zabawy taneczne, pojawiły się również pyszne deserki 🧁 a część dzieci miało okazję spędzić ten miły dzień w Moje Lody 🍦gdzie zjedliśmy pyszne lody i ciasteczko a później każdy z przedszkolaków otrzymał po balonie.

    Wszystkim Przedszkolakom życzymy nieustającej ciekawości świata, bezgranicznej wyobraźni, aby tworzyć i poznawać, oraz wiecznej radości, która dodaje skrzydeł. Niesamowitego Dnia Dziecka!” 🌞❤️❤️❤️

Ostatnie warsztaty z multisensorykiAnimal Island Park Zwierząt w Sierczy