Animal Island Park Zwierząt w Sierczy

09 czerwca, 2023
  • Dnia 5 i 6 czerwca przedszkolaki udały się na wycieczkę do Animal Island Park Zwierząt w Sierczy koło Wieliczki.

    Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Na samym początku przywitał nas pies pasterski. Dzieci mogły obserwować, nakarmić i poznać bliżej zwierzęta, wejść do klatki z lemurami, poznać kangura Rudego i oślicę Tosię, zobaczyć z bliska sowy śnieżne, wejść na wybieg do alpak i kóz miniaturek, głaskać skunksa i surykatki, wziąć na ręce pytona królewskiego i jaszczurkę oraz zobaczyć takie zwierzęta jak: emu, jeżozwierz, papugi, ara, różne gatunki sów, kuce, świnki morskie, króliki. Po spacerze pełnym wrażeń, dzieci zjadły kiełbaskę z ogniska 🙂

    Emocje, których doświadczyliśmy na miejscu pozostaną z nami na pewno na długo w pamięci. 🦨🦥🦘🦎🐍🦔

Dzień Dziecka 2023Wspomnienia z pikniku